Domů | Zemní práce | Strojový park | Drážní doprava | Ekonomická činnost | Kontakt | Galerie

Strojový park


Smykové nakladače

Poskytujeme služby jednoho z nejsilnějších smykových nakladačů na trhu, který je ve spojení s kompaktními rozměry a nízkým težištěm vhodný i pro práci ve stísněných prostorách.

BOBCAT 650

BOBCAT 650

Janmar

Pásová rýpadla

rýpadlo je díky svému širokému sortimentu nástroj vhodný pro nejrůznější úkoly. A pomocí svého ramene je schopné pracovat až do hloubky 5ti metrů a výšky přes 7,5 metru.

Yanmar SV100


Pásová minirýpadla

minirýpadlo je díky šírce 170 cm vhodné pro práci ve stísněných prodmínkách. A pomocí svého ramene je schopné pracovat až do hloubky 3,3 metrů.

Kubota U35

Kubota U35

Traktorbagry

Univerzální rýpací a nakládací stroje vybavené robustní konstrukcí zdvihových ramen nakládací lopaty, která umožňuje vyvinnutí vysoké vylamovací síly. Na praktičnosti přidává objem nakládací lopaty jeden metr krychlový a podkopové zařízení, umožňující práci do hloubky přes pět metrů. Traktorbagry disponují doplňkovými nástroji, mezi které se řadí například kladivo a svahovací lopata různých šířek a velikostí.

Komatsu WB93R

Traktorbagr

Caterpillar 342E

Traktorbagr

Kolová rýpadla

Kombinace síly hydraulického rýpadla a mobility díky kolovému podvozku. V případě modelu OK MHS není překážkou ani práce na kolejích. Využití těchto strojů je pro výkopové práce, demoliční a terénní upravy, za pomoci svahovacích dokončovacích a podkopových lopat. Stroje jsou také vybaveny schváleným jeřábovým hákem.

New Holland MH Plus

Kolové rýpadlo

Dvoucestné rýpadlo OK MHS

Dvoucestné rýpadlo
  • umožňuje provoz na kolejích i komunikacích

V případě jakýchkoli dalších informací k poskytovaným službám nebo strojům, neváhejte a kontaktujte nás. My pro Vás najdeme to nejlepší řešení.DRAKEM © 2014